Kiralama Sözleşmesi

(BİZDEN KİRALAMIŞ OLDUĞUNUZ ARACIN KİRALAMA BEDELİNİ ARACI TESLİM ALIRKEN NAKİT OLARAK YAPABİLİRSİNİZ..)

Kiralama Süresi :
Havalimanından verilecek araçlarda en az 7 gündür.

Sürücü Belgesi ve Yaş Alt Limiti :
Başvurularda ;

E ve D grubu araçlarda ( Symbol,Hyundai ) 25 yaş ve 5 yıllık ehliyet,

F ve G grubu araçlarda ( Focus, Megane ) 25 yaş ve 5 yıllık ehliyet,

S ve K grubu araçlarda ( Passat ,Mondeo ) 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet  gerekmektedir.

Kullanım ve Kilometre Limiti: AYLIK KİRALANAN ARAÇLARDA (4000) KM İLE SINIRLIDIR! AYLIK KİRALAMANIN DIŞINDA GÜNLÜK,HAFTALIK,15 GÜNLÜK,KİRALAMALARDA KİLOMETRE GÜNLÜK 150 KM OLARAK HESAPLANIR. LİMİTİ AŞAN HER KİLOMETRE İÇİN  6 TL   ÜCRET TAHSİL EDİLİR....FİRMAMIZ İLE GÖRÜŞEREK ARACI KİLOMETRE LİMİTİ OLMADANDA KİRALAYABİLİRSİNİZ...
 

Trafik Cezaları:
Sözleşme süresince oluşabilecek her türlü trafik cezaları ve sorumluluk kiracıya aittir.

Sigorta:
Bütün araçlar T.C. yasaların öngördüğü Trafik Sigortası ve ayrıca Özel Kasko Sigortası ile sigortalanmıştır. Bahse konu sigorta şartlarının yerine getirilmemesi durumunda sorumluluk kiracıya aittir.

Sigorta Kapsamı Dışında Kalan Noktalar:
Alkollü veya uyuşturucu madde etkisinde olmak,
Belirlenen hız limitini aşmak,
Kaza esnasında aracı bulunduğu yerden hareket ettirmek,
Kaza tespit raporu, alkol raporu veya çalıntı raporu gibi sigorta kapsamında öncelikli resmi tutanak ve belgeleri almamak,

*Anahtar ve ruhsat taşınabilir eşya olmasından dolayı çalınması durumunda sigorta kapsamı dışında kalmaktadır.

*Kaza harici Lastik, Cam, Far hasarları isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında LCF sigortası ile teminat altına alınabilir.

Araç kiralama fiyatlarına hariç olan hizmet ve ürünler.

Yakıt

Akaryakıt fiyatlarımıza dahil değildir, kiralama başlangıcında kontratta belirtilen seviyede teslim edilen yakıt kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

Araçlarımızda benzin deposu ikaz ışığı yanmayacak şekilde bir miktar yakıt ile müşterilere teslim edilir, Dönüşte aracı bize teslim ederken içinde bulunan benzinin iadesi yapılmaz.

İlave Sürücü

Ehliyetin gösterilmesi ve kiralama ön şartlarına uyması halinde  bir kontrata 2 sürücü herhangi bir ücret talep edilmeksizin yazılabilir.

Bebek ve Çocuk Koltuğu

Araçlara bebek ve çocuk koltuğu isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında sağlanabilmektedir. Rezervasyonunuz esnasında belirtmeniz halinde rezervasyon sorumlularımız size bilgi vereceklerdir.

Navigasyon Cihazı

Araçlara navigasyon cihazı isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığında sağlanabilmektedir. Rezervasyonunuz esnasında belirtmeniz halinde rezervasyon sorumlularımız size bilgi vereceklerdir.

 

 

* Saat Farkı
Kiralama süresi 24 saattir. 2 saatlik geç teslim için günlük kiralama bedelinin %50 si kadar bir tutar talep edilebilir.2 saati aşan durumlarda 1 günlük ücret tahsil edilir. Araç dönüşlerinde onay alınmaksızın yaşanan gecikmeler Sigortadan Yararlandırma Teminatının ( Tam veya Muafiyetli Kaza Sigortası ) devre dışı kalmasına yol açabilir.

Diğer Operasyonel Ekstralar

Yolculuğunuz esnasında ihtiyaç olabileceğini düşündüğünüz hizmetleri rezervasyon sorumlularımıza iletmeniz halinde fiyat ve uygunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon Şartları

İnternet sitemiz aracılığıyla yapmış olduğunuz rezervasyonlar aşağıdaki şartlar ile geçerlidir:
Yapmış olduğunuz rezervasyon koşullarının değiştirilmesi talebi halinde ( dönüş tarihinin önce veya sonraya alınması, dönüş istasyonunun değişmesi, araç grubunun değiştirilmesi, kontrata ilave sürücü eklenmesi talebi ) talep karşılanamayacağı gibi, karşılanması halinde de ek bir ücret talep edilmesi veya kiralama bedelinde bir indirim yapılamaması durumu ortaya çıkabilir.

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortası, KDV  dahildir. Diğer ek hizmet ihtiyaçlarınız için fiyat Koşullarını okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon yoğunluğu olan dönemlerde araç kiralama bedelinin tamamı veya bir kısmı rezervasyon esnasında mail order veya hesaba havale yöntemlerinden birisi ile talep edilebilir. Rezervasyonun aracın teslim gün ve saatine 48 saat veya daha kısa bir süre kala iptal edilmek istenmesi halinde bir günlük kira bedelinden az olmamak kaydıyla toplam kiralama bedelinin %20'si araç rezervasyon bedeli olarak tahsil edilir ve geri kalan tutar iade edilir.

Kiralama esnasında kira kontratı imzalatılacaktır.

Sık yapılan bir uygulama olmamasına rağmen yapmış olduğunuz rezervasyondaki seçilen araç marka ve modeli eşdeğer bir araç ile değiştirilebilir.

Yolculuklarınızda bir sorun ile karşılaşılmaması için tüm tedbirler alınmış olmasına rağmen olası bir ihtiyaç halinde size bildirilecek olan irtibat telefonlarını arayınız.

Kesin rezervasyon yaptırmanızı takiben rezervasyon departmanımız tarafından aranacak veya bir mesaj alacaksınız. Ödemenizi, kredi kartınızdan mail order veya hesaba havale ile rezervasyon aşamasında veya aracı teslim alırken  nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Sitemizden yapmış olduğunuz rezervasyonlar Araç Kiralayabilme Şartları fiyat Koşulları ve site Kullanım Şartlarının tarafınızdan okunup kabul edilmesi halinde geçerlidir.

Kasko Kapsamı :Araçlarımız Rentacar kaskolur. ve ticari faliyette kullanıldıklarından dolayı poliçeler %4 muhafiyetli olarak kesilmektedir. örneğin bir araç kiraladınız ve kiraladığınız aracın kasko değeri 500.000 Tl burada %4 muhafiyet olduğundan dolayı 20.000 Tl'ye kadar olan hasarlar sigorta kapsamında olmayacaktır. dolayısıyla kaza durumunda bu bedel ve aracın serviste kaldığı günlerin kira bedeli  kiralayan tarafından karşılanacak diğer arta kalan tutar nekadar ise sigorta poliçesinden ödenecektir..

 

Kanguru Rentacar Oto Kiralama Hizmetleri

Hızlı iletişim
  1. 090 242 814 69 55
  2. 0533 050 14 64
  3. [email protected]

Whatsapp Destek

uğur çağlayan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Hızlı Ara